Jdi na obsah Jdi na menu
 


cesta2

21. 2. 2016

hov.jpg

 

Tohle je těch mých článcích největší sranda. Přisednou si lidé a vykládají mi o tom, co si myslí s tím, abych o nich ale nepsal. Respektuji to.

Tu asfaltovou cestu prý kdysi nestavělo město, ale údajně vojáci.

Takže ta cesta je tam prý dlouho a podle zákona prý tam být musí. Jediné úskalí (po spackaném prodeji) je snad v jediném bodě a to, může-li, či nemůže-li cesta vést jinudy. Má na to vliv rybník a majitelé polí. Ale to prý je vedlejší. Největší problém je prý v tom, že do klidové zóny u rybníka dalo město spoustu peněz a teď to šmahem někdo „zaprodá“. A to je prý velké plýtvání obecních peněz v přímém přenosu.

Navíc mi říkají, že močůvka teče vždy dolů, to je, směrem k rybníku. Navíc se jistě bude vsakovat do země a může ten rybník časem i kontaminovat. V téhle souvislosti připomínám slova pana starosty o kontaminaci vody ze studánky „U Jánečka“, kterou způsobily dle něj údajně výkaly psů. Tady ovšem prošel, sem tam, nějaký pes a voda byla ve velké hloubce. V našem případě u rybníka to radnici nevadí, i když se dá jistě s tímto novým názorem vážně polemizovat. Tady povolení bylo vydáno. Aby to nedopadlo jako s prodejem prodejny s parkovací plochou panu Michlovi, kde bylo slíbeno parkování. Sliby, chyby, volná plocha je prázdná v místech, kde se hodí každý metr, ale za plotem. Jen si vzpomeňte na tento „výhodný“ prodej, jak k tomu na radnici došlo.

Když bych tohle povolené podnikání s močůvkou dal do souvislosti například s nepovoleným podnikáním pana Přichystala na stavbu zimního stadionu u „Rychlých šípů“, který nic neznečišťuje, tak je to přinejmenším podivné rozhodování našich pánů radních.

Řekli mi přísedící, že mi nemohou říci o dalších fintách v územním plánu a mluvili ale o božích mlýnech. Pěkné hospodské řeči, že? Taky všemu nevěřím, nebojte.

Nicméně, to zničení klidové, hojně navštěvované zóny a uzavření asfaltové cesty je opravdu VELKEJ PRŮSER.

Hledá se viník.

Měl by pan Kinčl dál pracovat v budoucnu na územním plánu?

Zastaví ten problém s cestou dopraváci?

Chytne se starosta za nos?

Bude se měřit u žádostí stejným metrem?

Uvidíme.