Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kuřim plná pamfletů - teď jakási Šiberná

21. 8. 2014

 

pamfletjpg.jpg

Do rukou se mi dostal zvláštní pamflet. Jakýsi neregistrovaný občasník strany morální obnovy v Kuřimi.
Než jsem všechno dočetl, trvalo mi to dva dny. Nemohl jsem to vstřebat najednou. Opravdu to nešlo.
Je to psáno na psacím stroji.
Jedna z variant byla, že to psal nějaký recesista a použil snad nějaký program na počítači, který text upravil do formy psacího stroje i s umělou chybovostí.
Také text takhle uměle napsat je opravdu úctyhodné a jako recese na zajímavé úrovni.
Druhá varianta je, že to opravdu někdo psal na psacím stroji a dokonce to myslel vážně.
A pokud je to pravda, že to někdo napíše vážně, tak musím potvrdit,
že je škoda, že už mezi námi není doktor Chocholoušek.
Spojení jako, cituji: „ politický prostitut a onanista, Velká bolševicko fašistická revoluce, fašisticko-komunistická literatura z bunkrů, fašističtí theologové a falešní klimatologové, přímý potomek Ježíše Krista, rezidentura Mosadu, komunista Jan Herman zakládá židovskou politickou stranu, bajajismus a trockismus v KOL atd.
Vyvolalo to u mne chvílemi neutuchající smích, u slova bajajismus jsem spadl z gauče, opravdu.
Tak a kdo jsou ti špatní: prý Sukalovský(stojí za nárůstem psích výkalů), Koláček (nepolapený Škrla, pedofil), Moravský Brabec (redaktor bulváru), Jan Herman (židovský guru, budoucí krajský hejtman), Petr Hájek (přímý potomek Ježíše Krista), Laďa Zejda (kmotr ODS), Navrath a Strážnický (atamani).
 
Hlavně nesedí věta: “Jan Herman bude vytížen funkcí krajského hejtmana, kterým bude letos zvolen“ a datum vydání srpen 2014. Chybička se vloudí.  
 
Takže závěr. Celkem zajímavá recese, která vyzní zcela naprázdno, protože to není pro někoho ani k zasmání, ale ani k breku. Zajímalo by mne pouze, kolik na to padlo alkoholu a zda ten nezanechal nějaké trvalé následky.  
 
Tady předkládám první stranu, druhou ne, aby mne někdo nenařkl, že je to záměr rozšiřovat tenhle leták. Jen doufám, že se zasmějete jako já. Nebo si i poplačte.

pamfl1jpg.jpg