Jdi na obsah Jdi na menu
 


máme strach z muslimů

31. 10. 2015

jpgahmed.jpg

 

Některé věci jsou již nyní jasné a neoddiskutovatelné.

 

1) Ideologie o nadřazenosti muslimů nad ostatním světem. Přistěhovalci mají snahu neučit se místní jazyk, neuznávají místní zákony a říkají tomu právo šaria. Evropská kultura je pro muslimy méněcenná, chtějí tam bydlet, ale po svém a z toho nikdy neustoupí. Jakmile získají někde převahu, zavedou tam svoje zákony a ostatní se musí přizpůsobit bez vyjímky.

2) Muslimové, kteří sem přicházejí (správně někým přiváděni) nemají zájem pracovat, mají zájem pobírat peněžní dávky, chtějí bydlet a rozmnožovat se do doby, kdy si chtějí diktovat podmínky. Muslimové v Evropě prostě chtějí zvláštní práva, bez ohledu na to, co si o tom myslí okolní majoritní společnost. 

3) Evropa jednoznačně spěje ke svému rozpadu. Začíná to ostnatými dráty, vnucování přistěhovalců jiným státům, vyhosťováním na jedné straně a keců o ostatních zemích, jak se špatně o muslimy starají na straně druhé.

Dochází k vzájemnému osočování a k rozpadu spolupráce. Viz vyhrožování ČR, když nevezme přistěhovalce, nedostane dotace, které stejně do Unie zaplatí. Začne vystupování z Unie. Nastane rozpad Německa, Bavorsko se teď již bouří. Anglie nikoho na své území nepustí atd. atd. Maďarsko se již o nepřijímání ani jednoho přistěhovalce jednoznačně rozhodlo.

4) Lidé se začnou bouřit a budou volit populistické strany. Nastane politický neřízený úpadek.

5) Lidé se budou bát muslimů, policie se bude bát míst s velkou koncentrací muslimů, bitky v ulicích budou na denním pořádku, znásilňování „vyprovokované“ ženami, které nebudou plně zahaleny atd.atd.

 

Dalo by se pokračovat. Nejhorší na tom je, že to tak bude.

Každý si může přečíst v novinách, na facebúku, ve zprávách spoustu jasných indicií a udělat si svůj jasný názor.

Tady je potřeba vyzdvihnout našeho prezidenta Zemana, který věci pojmenovává jasně a přesně. Ve spoustě věcech s ním nesouhlasím, ale tady naprosto jasně souhlasím.

Horší je to s názory některých zvláštních lidí jako paní Šabatová, pan Diensbier, pan Hamáček, nebo dokonce i pan Telička. Tihle lidé nevidí, neslyší a vůbec situaci nerozumí.

Nemá to nic společného s tím, že Češi chtějí, nebo nechtějí pomoci lidem zužovaných válkou ve své zemi. To, že chtějí pomoci je ale pravda.

My jsme slušný a vstřícný národ.

Ale ne taková pomoc, jak si to například tihle jmenovaní přejí.

Například paní Šabatové uvěřím tehdy, až nelegálně vnikne bez dokladů do jiných (například Afrických, či Arabských) zemí a ti ji tam nechají volně pobíhat, jinak ne.

První a poslední axiom:   

„Muslimové a Evropané nemohou žít pospolu s ohledem na rozdílnost náboženství a demokracie.“

 

Lidé fakt mají strach, politici zakročte, dokud je čas, proto jsme vás volili. Čekáme na společná slova pánů presidenta a premiéra. Řekněte prosím pravdu. Chceme tu mít stále demokracii. Prosím. Prosím.