Jdi na obsah Jdi na menu
 


Největší agent STB žije a pracuje v Kuřimi

9. 12. 2014

 

jpgkovbstb.jpg

Objevil jsem agenta STB 

Zase mi kamarádi zavolali, ať si koupím Zlobici, že se o mě  píše.

Opravdu pan Brabec plní svoje úkoly, více než zodpovědně.

Říkal jsem si, že s tím dá pokoj, že se přestaneme bavit o jeho tématech z minula, což byli vrazi a pederasti, ale je tu další téma. Sešmodrchané spojení dle vidin pana Brabce, které ale velmi připomínají styl pana Sukalovského. Beru to jako výtvor obou těchto pánů.

Přiznám se, že je to zábava. Mám radost.

Pokusím se ale vyvrátit ty jejich úplné nesmysly.

 

1)Psovi psí smrt a souvislost s procesy z padesátých let, píše (minimálně) pan Brabec.

  Mě se celkem tahle podivná konstrukce líbí, pan Brabec má fantazie dost a dost. Padesátá léta, to je ale i pro mne síla.

  Musím znovu opakovat, že žaloba ke Krajskému soudu byla vedena rovněž na stranu PRO Sport a Zdraví. Bral jsem jako povinnost na tuto žalobu odpovědět, notabene, když to poslal krajský soud. A že starostka a jednatel nejsou očividně naše povolání, tak je potřeba to přiznat. Nic víc a nic míň.

  Omlouvám se, nemám se soudy žádné zkušenosti a tak jestli se domnívám, že to povolání není správné, tak proč to raději nepřiznat.

  A jestli tak činili i ostatní a nesmí se to, tak ať tento soud rozhodne a třeba i opakuje volby. Psal jsem na svých stránkách, že tomu nevěřím, ale moje (naše) odpověď byla pravdivá. Navíc jsme kandidovali poprvé a o téhle chybě jsme netušili. Pan Brabec vysvětluje z rozsudku soudu, že to snad je v pořádku, tak tomu opravdu nerozumím. Dokonce je i správně např. majitel firmy KME s.r.o. To se hodí uvést příště i www adresu a telefonní číslo. Rozumím, nechápu.

  Pan Brabec je ale velmi naivní v tom, že by nám to pomohlo nějak v opakujících se volbách. O to tady přeci vůbec nejde, jde pouze o pravdivou odpověď soudu, kterou si po nás vyžádal.

  Nevím, ale proč uvádí pan Brabec pouze vyjádření našeho hnutí, pak ODS a zapomíná třeba na KDU.

  Je to stylem „nehodící škrtneme“.

  O podání k ústavním soudu za deset tisíc se rozhoduje pan Marek Čech.

  Co s tím má hnutí PRO Sport a Zdraví?

  Co s tím mám já?

  Nejsou ty kecy způsobené nějakou drogou, pane Brabče?

2) Známost s panem Čechem.

  Trochu více se pan Brabec mýlí. Nevěděl jsem nic o den dřív, ale až ten den podání a světe div se, nebyla ta informace od pana Čecha, kterého jsem v té době vůbec neznal.

  Tahle informace došla na město jen o trochu později, než ke mě. Je ale fajn, že vám to leží v gebuli. Lež jako věž.

  S panem Čechem jsem se domluvil na kávu mnohem později, to až mne začal starosta s ním na facebúku spojovat. Donutil mne vlastně k tomuto setkání ze zvědavosti, mne jinak ta věc nijak extra nezajímala, krom povinnosti odpovědět soudu.

  Příjemně jsme si pohovořili s panem Čechem, o nějaké jeho podmínce sice nevím, ale možné je všechno. Dneska se dostanete do maléru, ani nevíte jak. Je fajn, že pan Brabec všechno ví a má (stále ještě) přístup k „dostupným informacím“. O tom, zda má, či nemá diplom z vysoké školy, jsem se také nezajímal a je mi to upřímně úplně jedno. Je mi také jedno jestli je má pravé pan Koláček, či pan Sukalovský, přestože oba studovali v době, kdy byli na radnici.

   Je opravdu s podivem, že zrovna pan Brabec útočí na člověka, který údajně seděl a je v podmínce, on, který má svoje vlastní zkušenosti ještě za totality.

   Vše u něj vyústilo k podepsání agenta STB. Pohnutky jeho znám, částečně je chápu, ale divím se proč on se zrovna pouští do polemiky, když on sám má máslo na hlavě.

   Pro upřesnění:

   Zadejte www.cibulka.com a data Brabec Jiří, 29.6.1955,

   Vyleze vám agent STB pod krycím jménem Horáček.

   Jedině, že by existovali dva brabci stejného jména, data a místa narození. Nemožné.

   Minule pan Horáček použil slova pederast a vrah, stále nechápu proč, ale chce-li svoji aféru rozebírat, dodám další zjištěná data.     

3) Nevím, kde pan Čech uvádí, že ví o vyjádření ODS a hnutí PRO Sport a zdraví (a tají asi KDU)?  Horáčku napiš, kde jsi k těm informacím přišel? Proč bych mu je měl dávat například já, když jako žalobce je asi pravděpodobně dostane od soudu? To je přeci snad logické. Pěkné tvoje lži.

Divit se není logické, ale pěkně se to čte. Ty Brabcovy „pravdy“.

Nemohu mluvit za ODS, ale já své odpovědí netajil. Dokonce obdržené vyjádření soudu a svoje vyjádření, dokonce i pamflet pana Berky jsem svědomitě posílal médiím a tak se tyto informace staly přístupnými. Dokonce jsem byl kvůli Berkovi 21.11. 2014  jak v regionálních, tak hlavních zprávách ČT1. Uznávám chybu v názvu povolání a nemám žádné tajnosti. Panu Čechovi jsem nic neposílal, ale to je jedno. Vaše rekonstrukce jsou sice liché, ale je mi to úplně fuk, nic to na věci nemění. Těmto právnickým hatmatilkám nerozumím a žádné podněty na soud nepodávám, páč to ani neumím. Špekulujte si ty kraviny dál, bude vás to (přiznám se i mne) jistě těšit.

Poslední věta, ve které se konečně shodneme, je, že uvidíme, co bude dál.

Dojde-li věc k ústavnímu soudu, tak se těším na další dění, které ale ani já, ani pan Brabec (alias Horáček) neovlivníme.

Těším se na další polemiku.

  Takže spojování mé osoby s panem Čechem (který i naše hnutí žaloval) je asi stejné jako spojování třeba Horáčka s tím lesním zvířetem pederastem. Pana Horáčka jsem v hospodě nepotkal, tak si oproti němu nedovolím o něm říci, že je hospodský žvanil. Ale například s panem Sukalovským jsme v hospodě pokecali a tak využívám slovního spojení od jeho spolustraníka a nazvu jej také hospodským žvanilem (zdálo se mi, že mluvil v té hospodě podobně jako já).

  Setkal jsem se s mnoha lidmi v hospodě a tak jsou dvě možnosti. Buď všichni přiznáme to hospodské žvanilství, nebo si to s panem Brabcem vyřídíme, že kecá.

  Jinak Horáčku, Horáčku, bacha na ty pederasty, jsou nebezpeční. Je potřeba je vyhubit.

  Jé, ještě něco, Horáčkovi se líbila moje nějaká kresba za údajné spiknutí žen, aspoň něco, i když ji asi moc nechápe, nevadí. Mám radost, že se mu některé kresby líbí a špekuluje o obsahu. Co takhle taky nějaké to studium?

  Horáčku, nehrej si furt s Pažoutem a prohlídni si stránky důkladně.

Jinak Jirko Moravský Brabče Horáčku, ten závěr je famózní. Opravdu cílová glosa z Brabcova nosa, podtrhující tvoji inteligenci (bohužel o tvých dokončených, či nedokončených školách nevím nic, ani zda jsi seděl například ve vyšetřovací vazbě apod.). Nechci takové blbosti vědět ani o tobě ani o panu Čechovi.

Takové podlosti nepíši, ani kdybych o nich třeba doopravdy věděl.

Pan Čech prý sliboval hory, doly, nový hotel a tak si ochočil pana Mertu a využívá ho k vlastním zájmům. Skvost. Novinářská perla na závěr.Dedukce hodná genia.

Doly nenavštěvuji, hory mám rád a rád na nich lyžuju, hotely nestavím a jak vidíte podle reakce na Brabcovy (Horáčkovy) bláboly, tak i k ochočení zatím nejsem od nikoho svolný.

  To je zatím vše můj milý zlobicovský žvanile (taky kategorie).

  P.S. Děkuji příteli tímto za informaci, kde hledat agenta STB