Jdi na obsah Jdi na menu
 


Norsko

17. 9. 2015

 

kralnor.jpg

Norsko je země, která unáší děti.

Je to hrozné konstatování, ale vše tomu nasvědčuje. Ten, kdo jede s dětmi do Norska je hazardér a nezodpovědný rodič.

Nikdy bych takhle drsná slova o žádné zemi nenapsal, ale případ rodiny Michálkových, to je opravdu tragédie. A dokonce Norský stát s tím nejenže nehodlá, nemůže, nebo nechce nic dělat. Takové má zákony, které jsou na straně soukromé firmy, která normálně krade děti. Jmenuje se norská sociální služba Barnevernet.

Manželům Michálkovým odebrali dva malé české chlapce do pěstounské péče poté, co jeden z nich řekl učitelce v mateřské školce, že mu jeho tatínek „šmátral v pyžamu“. Žádné jiné důkazy nebyly předloženy, přesto děti byly odebrány, rodiče se nakonec rozvedli, ale norské úřady odmítly vrátit chlapce jejich zoufalé matce, která je mohla vidět jen dvakrát za rok po dobu 15 minut a nesměla s nimi mluvit ani česky.

Český prezident Miloš Zeman tedy přirovnal norský systém péče o děti k nacistickému programu nucených adopcí Lebensborn.

My tomu zase u nás říkáme, že je to „napřesdržku“. 

Jednoho srpnového dne Litevka Airida Pettersenová dostala zprávu od vedení školy, že pracovníci norské sociální služby odvedli z vyučování její dvě děti a umístili je do pěstounské péče. Pettersenová žádala vysvětlení, ale přímé odpovědi se prý nedočkala. Pettersenová, která se po sňatku s norským občanem přestěhovala v roce 2008 do Norska, je jedním ze stovek rodičů z řad imigrantů, jimž odebrala děti norská sociální služba Barnevernet s ohledem na údajnou ochranu před zneužíváním.

Znáte případ holčičky Maxine odebrané v 10 týdnech věku hluchoněmé norské matce a slovenskému pracujícímu otci? Důvodem byl prý nedostatečný oční kontakt s rodiči a také prý má sociálka podezření, že dítě bude uneseno na Slovensko. Mezitím si odebrané dítě zvyklo na pěstouny a svou rodinu vůbec nezná! Pěstouni poté budou jistě tvrdit, že není v zájmu dítěte vrátit jej zpět rodičům a soud v Norsku to klidně, jak bývá zvykem, potvrdí. A tak Maxine byla v životě potrestána hned třikrát. Týrána vlastní matkou, postižena hluchotou a nakonec ji vzali její největší štěstí, vlastní dceru. Tomu zase říkáme hyenismus.

Norská sociální služba Barnevernet má také mnoho „ukrytých případů“, ke kterým nepřipustí odbornou kontrolu krajskou komisí, tak kontrolu dokonce ani soudní cestou. To je příšerné.

Odebraných dětí je prý v Norsku několik tisíc. Další desítky tisíc rodin má s Barnevernetem problémy.

No a teď mi prosím řekněte, jestli máte nějaký pádný důvod jezdit do Norska. Spousta mých známých jezdí za přírodou a rybařit. Budiž, je tam pěkně, ryb je plno, ale já bych tam nejel a vše, co je norské budu bojkotovat, i když vím, že většina Norů za to nemůže. Dokonce snad i oni protestovali proti praktikám Barnevernetu. Dokud se to nezmění, mají u mne utrum a doporučil bych to všem. Prosím, aby zboží z Norska bylo poctivě označováno v našich obchodech, abychom je nekupovali.

Nebál jsem se jet se svojí tehdy ještě né dvouletou vnučkou v létě na ostrov Kos v období velké přistěhovatelské krize, ale k Norsku bych se nepřiblížil ani za nic. Představa, že jí například vyměním plínu, někdo to práskne a Barnevernet nám ji šlohne je tak zarážející, až reálné.

Prosím politici, vládo, presidente, placené organizace hájící práva a hlavně EVROPO zakroč, zakroč, zakroč.   NOROVÉ volte politiky, co změní ty vaše nesmyslné zákony podporující soukromé zločince, kteří takto čachrují s dětmi.

Další otřesné případy na www.stopbarnevert.com

Stačí nějaké nepodložené podezření, udání a rodina v Norsku je záhy napadena pracovníky úřadu Barnevernet. Tahle nenapadnutelná, finančně prosperující zrůdná sociálka s rozsáhlými pravomocemi se úplně vymkla kontrole a šikanuje slušné lidi. Norsko je sice dáváno za vzor západních států, ale přemíra sociálních výmyslů se vymkla kontrole a stala se naopak zrůdnou. Tohle ale hrozí všude, kde má někdo absolutní moc a dělá si, co se mu zlíbí a v tomto případě i vynese. Dá se říci, že mnoho dobra plodí zlo.

To, že si Barnevernet může na základě vlastního rozhodnutí odebrat děti z jakýchkoli příčin (malicherné, vymyšlené, nepodložené), to najednou háže špatné světlo na celou norskou společnost. K soudu se věci dostanou až po dlouhé době po odebrání dětí. Procesy probíhají za zavřenými dveřmi a  i soudy jsou obklopeny neprostupnou hradbou mlčení. To vše prý dobro dítěte. Vzniklo zde celé odvětví, ve kterém se točí hodně peněz a které živí spoustu lidí. Tohle přeci takhle vyspělá země nemůže dopustit, ale jak vidíte, tak může. Na malou obranu Norů znovu uvádím, že i oni občas protestují, ale nic naplat. V každé společnosti se najdou lidé, kteří zneužijí ostatní a kradou, lžou, vydělávají na své nedotknutelnosti. A to se stalo právě „vzorným“ Norům s Barnevernem.

Co je také nepochopitelné, jak je možné dávat přednost pěstounské péči cizinců před biologickými dalšími členy rodiny dětí. Je to jak z jiného světa. To mi tedy nikdo nevymluví, že Norové jsou vyspělý národ. Možná, že jsou převyspělí a tím pádem „zdegenerovaní“ svým sbevědomím a chybí jim základní zpětná vazba. NEMÁM RÁD ZLODĚJE DĚTÍ!

Trochu jinak

 

chlapi v Norsku mají asi spermie s vadou

proč jinak lidé ze sociálky Barnevernet děti kradou?

Rus, Ind, Maďar, Polák, či dokonce Čech

hlavně, že se plní za dítě peněz měch

dokonce i norský král je na věc krátký

nebože má ty mužské problémy taky?

dědeček v Norsku své vnučce zadeček prý umyl

sociálka hned prohlásila, že je úchyl

dědka bránila babka, matka i dítěte otec

vše je v prdeli, neví se, kde je dítěti konec