Jdi na obsah Jdi na menu
 


omluva jako prase

5. 11. 2014

 

ct1jpg.jpg

Vzhledem k tomu, že se blíží negativní rozhodnutí Krajského soudu. Pravděpodobně to bude v pondělí, a tak mám ještě možnost se vyjádřit k těm podaným žalobám i k těm chystaným. Poté bude vše jinak a Kuřim bude v dobrých rukou pánů Holmana a Sukalovského. Zavládne klid a blahobyt. Jedna z žalob je podaná i na hnutí PRO Sport a Zdraví, ale to jen schválnost, aby to nebylo tak nápadné a já se  vyzul z nařčení, že za vším stojím já. Mělo to být mazané, ale je to přetvářka.(kdyby mne soud vyzval ke komentáři, činil bych pokání za své chyby a chtěl nové volby). Až taková to je mazanost.  

Doneslo se mi tedy, že nejen starosta Sukalovský je přesvědčen, že za tím vším stojím já a tak musím s pravdou ven.
Samozřejmě, že já jsem přišel na to, že jsou závažné chyby ve volebních lístcích. Jen já jediný vím vše a jako nejchytřejší jsem na to přišel. Já, já, jenom já.
Sháněl jsem rychle nějakého právníka, pokud možno z Kuřimi, či okolí blízkého.
Jako první v abecedě byl pan Čech Marek. Oslovil jsem ho, sešel se s ním na velmi tajné schůzce a přednesl svoje poznatky. Pan Čech vše pochopil a slíbil sepsání žaloby.
Není pravda, že pan Čech tvrdil, že mne nezná a nikdy neviděl. Hned jsme se sešli a kuli pikle.
Rovněž jsem jej požádal o žalobu na pana Berky. Situaci jsme okamžitě ohodnotili jako závažnou a těšili se z možnosti nových voleb a vysouzeného aspoň půl milionu po panu Berkovi. Opakování voleb by mne jistě vyneslo do čela radnice. Toto byly naše hlavní přízemní úmysly.
Takticky jsem mlžil a chtěl omluvu po panu starostovi, ale jak vidíte, omlouvat se musím já.
Bylo to přízemní a podlé. Pan Berka má jistě pravdu, že jsme naše sportovní strana béčkem strany ODS, koho vlastně jiného. Snad ještě by bylo možné napsat, že proč ne také céčko KSČM. Navíc nadpis, nevolte Mertu, je rovněž správný, protože hnutí PRO Sport a Zdraví nemá v Kuřimi co dělat. Taky názor, že jej (Berku) z naší sportem opředené strany trefí šlak, je možná také pravdivý. Taky se mi líbilo, například tvrzení, že pan Henzl je vylučovač. Musím se rovněž přiznat k tomuto poklesku, děje se mi tak minimálně každé ráno v takové malé místnůstce. Omlouvám se panu Berkovi, že cítím úlevu.
Zmínka pana Berky o Klabzubově jedenáctce je správná, omlouvám se, ale více dětí nemám.
Uznávám rovněž poznámku pana starosty o zasmradění veřejného prostoru. Pan starosta má asi nějaké zkušenosti z radnice, či Zastupitelstva a jistě o zasmradění tohoto veřejného prostoru něco asi ví. Snažím se každý den mýt teplou vodou po celém těle, ale stát se může.
Slibuji, že se budu společným prostorám s panem starostou raději vyhýbat.
Rovněž poznámka o mých pohádkách včetně obrázků, že to je žumpa, je trefná a jistě pravdivá. Jen se divím některým lidem, že si dokonce za peníze objednají nějaký ten obrázek a že občas vydají někde můj článek. Měli by se stydět jako já. Dokonce i ta pravděpodobně „hloupá“ televize ČT1 mne uvádí ve dvojích zprávách (21.10 v 18 i 19. hod.) jako kuřimského kreslíře a humoristu. Musím jim poslat pravdivý názor pana starosty o žumpě.
Jistě bych našel mnoho dalšího negativního až podlého na sobě, ale myslím, že už toto stačilo, abyste si o mne udělali ten správný obrázek.
Jsem sám nad sebou pohoršen.
Starosta mne již logicky a správně nezdraví, tak to vy slušní a správní Kuřimáci nedělejte rovněž.
P.S. Potvrzuji, že mi nikdo nenabídl úplatek, ať činím toto pokání. Já to dělám pouze z vlastní vůle a dobrovolně.