Jdi na obsah Jdi na menu
 


padnete na prdel

13. 5. 2015

jpgpriesnitzvinc.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 tohle je jeden z obrázků z připravované knihy (podpis je v trávě)

 

                                                                                      Jak jsem již psal, chci vydat svoji třetí knížku. 

Jedná se o knihu kreslenou z podpisů osobností včetně jejich portrétů.

Dal jsem už dávno žádost vedoucímu kulturní komise panu Ambrožovi, ať se město vyjádří, zda přispěje, či nikoli. Dal jsem později, když se nic nedělo i žádost na Radu města.

Věděl jsem, že pan starosta se již dříve vyjádřil, že Frantovi nedá nic.

Kladl jsem si otázku, jak to narafičí, aby příspěvek neprošel?

Musím přiznat, že finta byla geniální.

Přestože Rada projednávala důležité věci a byla nutná co největší účast a tak jsem si myslel, že moje žádost bude hlasována pěti členy a uvidí se.

Finta tkvěla v tom, že dva členové před hlasováním mého bodu programu s omluvou odešli z jednání a hlasování se zúčastnili pouze tři zbylí radní : Sukalovský, Ambrož a Vlček. Jakmile byl pan Sukalovský proti, tak ostatní si mohli hlasovat, jak chtěli a bylo zamítnuto na ten šup. Proč ještě pan Vlček hlasoval proti, je mi záhadou, ale zřejmě považuje knihu za póvl. Budiž, je to jeho názor, je to jeho „odborné“ posouzení knihy, která byla v předtisku k nahlédnutí. Nerozumím, ale chápu. Možná hlasuje pro zalíbení se u pana starosty, možná se mu nezdá moje postava, můj věk, možná, možná…..Snad mi to někdy vysvětlí. Já jako autor nejsem soudnej o svém dílku.

Knihu stejně i bez přispění města vydám a kdo bude mít zájem, může přijít na křest mé knihy a posoudit, zda je to, či není tak hrozné, že to nestojí zástupcům města ani za malou podporu, že raději podporují dotace na striptýz na erotickém plesu apod.  

Jinak musím říci, že finta to byla báječná, nějakou jsem čekal a jsem rád, že jsem se takové pěkné dočkal.

Gratuluji (opravdu upřímně), bylo to vymyšleno báječně. Že i pan Vlček se do této komedie zapojil, mne trochu překvapilo, ale kluci jinak se mi to líbilo.

Mám takové situace v oblibě.

Prý to ještě půjde do té kulturní komise, o které mne pan Vlček ujistil, že se jedná o samé kulturní odborníky. A po případném souhlasu (věřím spíše o nějakou fintu č. 2) do Zastupitelstva, kterému vládnou většinou hlasů pánové Sukalovský a Holman (ten třeba zase odejde).

Tady by spíše mohlo dojít k situaci, že příspěvek odsouhlasí z legrace. Ale proč by to dělali?

Takže pánové děkuji, zatím se opravdu bavím.