Jdi na obsah Jdi na menu
 


reakce čtenářů

17. 3. 2016

zlobiceprase.jpg

Musím tímto poděkovat čtenářům mých stránek za spoustu reakcí ke článku o Zlobici.

Pan Zdeněk Š. mi píše, že si ze Zlobice vystřihl vložky, které vložil do bot, ve kterých trávil spoustu času. Měl prý již objednanou operaci kuřího oka na patě, kteréžto mu činilo velké potíže. Po třech dnech nošení vložek mu kuří oko zcela zmizelo. Pan Zdeněk Š. se mne dotázal, zda bych mu neporadil, bylo-li by možné zbaviti se pomocí Zlobice i hemeroidů?  Poradil jsem mu, že pravděpodobně ano, ale doporučil jsem Zlobici strkat do zadnice po menších částech a to minimálně celý týden pouze v nočních hodinách.

Opačný názor na Zlobici mi zaslal profesor J.K., který zanechav Zlobici omylem u své hlavy na nočním stolku, začal trpěti ukrutnou bolestí hlavy. Naštěstí druhý den si přečetl můj článek o Zlobici. Tuto ihned odnesl mimo dosah těla a bolesti hlavy se již nedostavily.

Psal mi také pan Jan D., že teprve nyní pochopil, jak se mu podařilo zbaviti ve slepě velkého množství mravenců. Snažil se je hubit několik let všemožnými prostředky. Použil prý Liquid Gel Fortox i Loxiran S, dokonce směs majoránky s bazalkou a práškem do pečiva. Ani pepř vůbec nepomohl. Když už boj vzdal, potřebné věci přenesl ze sklepa do garáže a nepotřebné právě opačně, tak po krátké době zjistil, že mravenci zmizeli. Teprve po přečtení mého článku, si uvědomil, že do sklepa zanesl balík několik let starých Zlobicí.

Manželé Elena a Petr H. nemohli již delší dobu dokončit rozmnožovací akt a i odborná pomoc lékařů za velké peníze nevedla ke kýženému cíli. Pan Petr po přečtení mého článku s hrůzou zjistil, že v přihrádce pod postelí má staré čísla Zlobice. Když je odnesl, tak po 14 dnech mu manželka sdělila radostnou událost. Pan Petr mi napsal, pokud to bude chlapec, tak jej pojmenuje František. Mám upřímnou radost.

Rovněž mi napsal Roman T., že po přečtení mého článku si nastříhal ze Zlobice malé proužky a ty přikládá na krvácející místa vzniklá po holení. Během velmi krátké doby se krvácení zastaví a kůže se rychle zacelí.

Senzibil Karel K. mi psal, že chtěl využít měsíčník Zlobice k vyrušení negativních zón, ale bohužel se negativní síly ještě znásobily.

Byl jsem opravdu potěšen reakcemi čtenářů.

Je z příspěvků jasné, že Zlobici nelze jednoduše zatracovat, jak jsem někdy i já nezodpovědně činil, ale naopak je vhodné pochopit její blahodárné i negativní vlastnosti a obé využít, co nejlépe ku prospěchu nás všech.

P.S. Všem pracovníkům na výdejních místech „nicvpodstatněneříkajícího měsíčníku Zlobice“ doporučuji čísla určená k prodeji zakrýt nějakým silným, veselým románem, či humoristickými časopisy, s ohledem na jejich vlastní zdraví. Podle rady senzibila Karla K. tak nedojde k vyzařování negativní energie do prostoru.