Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobotka tu byl v sobotu

29. 9. 2014

Předvolební  návštěva ministerského předsedy v Kuřimi.

jpgjaasob.jpg

 

Pane ministerský předsedo, jak se Vám líbí Kuřim?
Je to pěkné městečko, nemá pořádné náměstí, ale jinak velmi pěkné. Které město takovéto velikosti se může pochlubit například takovým wellness centrem s venkovním bazénem? Jen mi prozraďte, kdo nechal postavit tak ohyzdnou budovu prodejny Albert, která se svou podivnou architekturou vůbec nehodí na takové místo? Absolutně nevhodná stavba. Jenom doufám, že to nebyl nějaký sociální demokrat.
A co říkáte pane předsedo na průmyslové podniky v našem městě?
Úplná nádhera, tolik peněz do státního rozpočtu z Kuřimi si snad náš stát ani nezaslouží.
A to pane předsedo budeme stavět i sportovní halu.
O té jsem slyšel již velmi dávno, ale přeji všem kuřimákům, ať se jí v dohledné době dočkají. Podpora sportu je velmi důležitá.
Takže se Vám Kuřim líbila?
Už jsem mluvil s vaším podnikatelem a ten mi nabídl ke koupi levný byt právě nedaleko toho Alberta a tak vážně uvažuji o jeho koupi, tak mne Kuřim učarovala. Navíc mne fascinuje, že to dříve byl TEN Kuřim a teď je to TA Kuřim. Máte tady jistě hezké vztahy k ženám, když i název města je rodu ženského.
Prý jste letěl nad Kuřimí letadlem?
Ano a pohled shora mne plně uchvátil, krásné lesy okolo, rybník, infrastruktura, vůbec se nedivím, že prvním místostarostou je v Kuřimi můj přítel ve straně Jirka Filip Koláček. Už jen, když se na nás podíváte zezadu. Úplně stejný holý hlavy, viďte.
Opravdu máte pravdu jako vždy, pane předsedo.