Jdi na obsah Jdi na menu
 


vulgarita pana Holmana

8. 6. 2016

 

Jsem celkem mírumilovný člověk, mám rád legraci, rád do věcí šťourám a doufám, že vše bude zase nějak lepší.

Občas si rýpnu do aktivit, neaktivit města, nepíši tím pádem nějak okázale, ale k sprostým výrazům se jen tak nesnižuji.

Když mluvím o některých zastupitelích města, tak používám občas ostrá slova, ale ne vulgární. Někdy si ulevím a řeknu slovo blbec, ale to jen před kamarády a známými. Tohle slovo používám někdy i za jízdy v automobilu. Chodím například na hokej Komety, ale ani tam vulgární slova nepoužívám.

Proto mne znovu a znovu udivuje, že někteří lidé, jako například pan místostarosta Kuřimi pan Holman David, opravdu velmi vulgární slova na mou osobu používají a to před osobami, které nejsou přímo kamarádi, či jeho známí.

Je mi opravdu za něj trapně a to mu odpouštím, že nedodržuje alespoň rod mužský, i když je původně učitelem, hlavně tělocviku.

Nevím, co ho opravňuje tyhle slova vůči mé osobě používat, ale je tomu bohužel tak.

Možná mu vadí, že jsem pro Sokol Kuřim dokázal získat několikamiliónovou dotaci, která je mimochodem v posledních letech nejvyšší v Kuřimi a on zatím nic podstatného. Vím o žádostech Kuřimi a mohu potvrdit, že zrovna jméno Holman v Praze nebudí velkou snahu přidělovat dotace s ohledem na minulou, stále nezapomenutelnou aféru s „bonzováním“ České televizi.

Ale to je problém nás voličů a co máme, to máme.

Nijak se do těchto věcí nepletu, odpovídám sice na dotazy kompetentních lidí k této pradávné historii, ale hledím si svých žádostí o peníze pro Sokol.

I mne především mrzí, že s těmi dotacemi v Kuřimi jsme na štíru, například oproti Tišnovu, kde je rozdíl za dobu šesti let již značně markantní.

Rád podpořím starostu do Kraje a také do parlamentu, ale….

To ALE znamená, že aktivně konečně sežene nějaké ty peníze na investice z dotací. To, že za dobu „nicmocvelkéhonedělání“ dost financí ušetřil je pěkné, ale to je málo, chce to alespoň k těmto penězům sehnat tu 50ti procentní injekci odkudkoli.

Když to po sobě čtu, tak mám obavy, že mé obavy z vyslovení vulgarismů z úst Davida asi budou oprávněné.

Zůstávám, ale v klidu, protože nevidím nic, čím zajímavým by mne jinak tenhle člověk překvapil. Přečetl jsem pár článků jeho ve Zlobici a musím konstatovat jediné, byly bez gramatických chyb. Naštěstí nemaluje, nepíše knihy a ani nezpívá. Snad ten sport. Rovněž „radostné“ pochvaly od osob, co s ním měly, co dočinění mne utvrzují v tom, že nějaké vulgarismy z jeho úst mi vlastně nevadí.

Stydím se však za něj já sám.

 

 

Chtěl jsem na Davida namalovat nějaký obrázek, ale bylo by to plýtvání mým čase. Dám sem raději obrázek lavičky dle výzvy pana radního Vlčka. Tohle je jednoduchá dřevěná. Jistě by byly hezké z tesaného kamene a nějakou částí těla, ale na to by David nedal peníze. Takže levnější z kvalitního dřeva:

lavickakurimjpg.jpg