Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlobice

8. 5. 2013

nahota1.jpg

Začetl jsem se do Zlobice
 
Koupil jsem si ji proto, že mi řekli ať si ji koupím, prý je tam bezva článek o pavoučkovi.
Reakci na tento článek uvádím pod názvem Jirka Moravský Brabec. 
Co mne zaujalo na druhé, respektive první po titulní stránce , je obnažený muž. Píše se tam, že za pravého poledne potkala mladá žena v Bítýšce nahého muže, ten ji sice neobtěžoval, šel si svou nahou cestou, ale žena svoji NELIBOU zkušenost nahlásila na policii.
Co je to nelibá zkušenost ? To ,že mladá žena potká nahého muže ?
To jsou ty ženy, pochybuji, že by chlap potkavší nahou ženu třeba na chodníku po Kuřimi valil to prásknout na policii. Ledaže by tam měl kamaráda a ten by se chtěl taky kouknout.
Nevím jak vy ostatní, ale mne by nahá ženská na městě nevadila.
Řeknete děti, ale ty malinké, co sají z prsu, těm by to jistě nevadilo a těm větším, ti to všechno znají z internetu, těm to nepříjde jistě divné.
Navíc to byla mladá žena. A tady může být zakopaný pes. Může to být překvapení z velikosti penisu, paní může být lesbička, manžel jel na montáž a on si chlap nereaguje a jde klidně jinam atd.
Nahý chlap odešel třeba z nějaké návštěvy narychlo a ona ihned jede , či volá do Kuřimi.
Myslíte, že by volala, kdyby byl teď v teplých měsících oblečený naopak příliš, například do kožichu, beranice a rukavic ?To by jí asi bylo fuk. Ale nahá prdel, ta jí vadí.
Nu což čtu si dál.
Den národnostních menšin. Maďarské a balkánské hudební skupiny.
Dále kulinářské speciality národností , žijící v Kuřimi. Nevím, co bude, ale např. olašský guláš, slovenské halušky či muslimský kus kuskusu a nebo paspusa. Jsem zvědav.
Bude vařit i starosta , pocházející z makedonské rodiny ?
Dal bych si něco makedonsky dobrého.
Vážně se těším.
Toho 12.5. toho bude sice v Kuřimi více, ale podle mne zvítězí tyto kulinářské speciality.
Strategický plán města byl projednán při velkém nezájmu občanů, ale výsledek se dal očekávat : oprava kulturního domu, sportovní hala, infrastruktura a kapacita škol. Stále stejné, stále nutné . Vládnutí uplyne příští rok a stejné plány se budou hodit do příštích voleb. Dotace zatím nejsou. Budou se snažit příště zase ti stejní hoši ?
Představy dětí života v Kuřimi po 20 letech jsou sice rozdílné , ale zajímavé.
Cituji Elišku z 8.A :“V závodě TOS budou pracovat lidé i šimpanzi“. Daniel z téže třídy :“Lidé se budou mít rádi a nebudou si závidět“.
Pěvecký sbor K-dur -  zlato v jedné kategorii a stříbro v druhé. To vše v Bratislavě.
Zazpívali si i do hradní studny a zničili tak prý všechny nežádoucí mikroby.
Skvělý úspěch kuřimáků.
Sportovci roku byli podle zásluh odměněni. Pěkná tradice. Škoda jen, že tyto akce nekomentuje po celé republice známý sportovní komentátor Tomek, který žije v Kuřimi.
Kdyby tak ještě zazpívala zpěvačka v Kuřimi žijící, Hanka Ulrychová, to by teprve bylo slávy. Snad příště.
Ještě jedna připomínka. Kategorii talent roku vyhrál David Sedlář ve stolním tenise. Výčet celorepublikových výher není rozhodující. Bylo jich dost , ale musíme si uvědomit, že stolní tenis je pro Davida tak trochu bokovka. On hlavně hraje tenis. Tam je opravdu v republikové špičce. Tam vyniká , ale v této kategorii nebyl ohodnocen. Jak je to možné ?
To, že je v tenise registrován třeba v Prostějově, ještě neznamená, že nemůže být vyhlášen jako skvělý Kuřimák. Neznám pravidla, ale je to na hlavu postavené.
Trochu to shazuje kvalitu této kampaně. Hlavně neříkejte, že to nevíte. Když to vím já , tak snad i někdo z vás. Nebo to občané řeknou mě a vám ne, tomu nevěřím. Prosím, zamyslete se (jo, vy odborníci) a něco s tím udělejte. Prestiž je taky potřeba. Jako Tomek, či Ulrychová.
Vůbec tuto prestižní anketu nezpochybňuji, mám z ní naopak velkou radost. Proč ceny nepředávají v Kuřimi žijící význační sportovci. Mistři Evropy ve víceboji, vicemistryně v krasojízdě na kole (kolegyně Pospíšilové-dcery od mistra světa Pospíšila) a podobně. Víte to ?
Žena mi říká, že prudím, ale to není pravda, já mám zájem o vše dobré v Kuřimi, to mi můžete věřit.
P.S. běžte na koncert k osvobození města Kuřimi v neděli 19. května v pět hodin do kostela a to nejen kvůli Pavlíně Zámečníkové.