Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žvanil , Brabec, pederast ?

11. 11. 2014

 

pederastjpg.jpg

 

Jsem rád, že se pan Brabec ve svém plátku Zlobice, do které já nemám již přístup, se konečně trochu rozohnil ve článku „konec žvanila“.

Nemám mu za zlé, že mne nazval žvanilem. Žvanit znamená povídat, řečnit, plácat, tlachat atp.

Když si pročítám stará čísla Zlobice, tak mohu klidně prohlásit s čistým svědomím, že Jirka Brabec je zase psací žvanil. Klidně si to s ním proberu.

Píše o tvrzení (snad mého) o pederastech a vrazích. Musím se přiznat, že jsem musel vyhledat, co to vůbec přesně pederast znamená. Prý je to pedofilní homosexuál.

Nevím, proč zrovna tohle slovo pana Brabce napadlo. Tohle bych o politicích netvrdil, i když někdy si ostrá slova zaslouží.

Nechci tvrdit, že snad pan Brabec je pederast, ale jak vidím, vyzná se. O vrahovi se nezmiňuji, to je velký Brabcův úlet.

K tomu pederastovi a o podpisu k STB a dalším jsem se informoval ve Žďáře kamarádů, odkud pochází rodina (vč. bratra) Jirky Brabce. Dozvěděl jsem se mnoho zajímavého, ale to nechme třeba na někdy jindy.

Vracím se k článku, kde mne nazval hospodským žvanilem. To ale platí skoro na každého chlapa v hospodě, když je mezi chlapama. V tomto případě má pan Brabec jistě pravdu a pokud i on chodí do hospody, tak se jistě stává rovněž hospodským žvanilem, ale pokud tam nedojde, tak je tohoto názvu prost.

Zmínka o chlupatých vtipech stojí za rozebrání. Co to je chlupatý vtip? Vím co je to košilatý, politický apod. Ale chlupatý nevím. Dozvěděl jsem se v hospodě od dalších žvanilů, že to bude asi sprostý vtip o dámském či pánském přirození apod. A taky mi řekli hospodští žvanilové, co je to prý to chlupatý, vlhký na čtyři písmena?  Je to kiwi.  

Musím Jirkovi sdělit, že to chlupaté dámské přirození již vyšlo z módy a o pánském mu doporučím, ať si vezme zrcátko a mrkne se.

Chlupatost mých vtipů je na posouzení čtenářů.

O tvrzení, že Sukalovský schválně porušoval zákon, vím jen tolik, že jej za to napadl u soudu právník Marek Čech a není to nic tajného. Je-li to, či není pravda, neurčuji já, ale soud. Počítám s tím, že se budu zodpovídat, co říkám, nebo co píši, ale pan Brabec si mne jaksi plete s panem Čechem. Čech sice jsem, ale to on snad také. O jiné jeho národnosti nevím.

Jinak se mi článek líbil, je to pěkná polemika na většinou umírněného pana Brabce. Ale jednu výtku mám. Já vždy uvádím, že jsem četl Zlobici, ať si ji lidé koupí a mohou tak znát oba názory. Já vlastně propaguji Zlobici zcela zadarmo a mám informace, že si kvůli mně někteří lidé Zlobici opravdu koupili. Bylo by seriózní, až příště budeš Jirko o mne psát ve Zlobici, tak uveď i moje stránky www.kurimfranta.cz. Bylo by to fakt vhodné na revanš.