Jdi na obsah Jdi na menu
 


zvětšení

26. 12. 2012

 Jak jsem si ho pořádně zvětšil

 Tak, co říkáte tomu nadpisu , určitě čekáte, že se bude psát o zvětšování určité či určitých partiích těla, ale to jste pěkně na omylu. Každopádně nadpis nelže a o pěkném zvětšení vám prozradím, co vím.
Ale na začátek.
Každý člověk a především chlap je ješitný. Někdo více a někdo méně.
No a jak se to pozná. Mimo to , že nesnáší kritiku, že nesnáší chytřejší osoby, než je sám, dává rád najevo, že nad něj není a například také tím, že rád zveličuje činy, či věci.
No a když už něco zvětšíte , tak je také potřeba dát to na obdiv. U ženského poprsí to není žádný velký problém, od jara do podzimu se stačí procházet venku a úspěch je zaručen. U mužů jsou to budˇ šponovky, nebo až pláže, či rybníky. Abych dostál trochu očekávání pod nadpisem, tak jeden uvedu  příklad právě z pláže : jde pán v plavkách po pláži a z plavek mu omylem vylezlo celé nádobíčko, naštěstí ho upozorňuje mladá dáma –„pane, leze Vám kousek přirození „ a pán rozezleně  – „ no dovolte, to je CELÝ „.
Vraťme se ovšem k pravdivému zvětšení.
Když se mi podařilo vydat svoji knížečku, tak jsem si zažádal na město Kuřim o dotaci pro „mladého začínajícího spisovatele“ a světe div se, bohaté město Kuřim mi předalo trošku složitou , ale krásnou smlouvu o možnosti čerpání 5000.-( slovy pět tisíc) korun českých.
No a tedˇ to příjde.
Smlouvu  podepsal sám velký pán starosta Kuřimi.
No a tušíte správně – jeho podpis byl asi 6 x větší, než můj ( a to nemám nějaký mrňavý ,či malý ).
Dá se opravdu napsat, že starostův  podpis je opravdu, ale opravdu veliký.
Začal jsem doma po starých dokumentech hledat nějaký velký podpis, ale nic jsem nenašel, dokonce i na stránkách v internetu tak velké podpisy nevedou .
Takže mohu opravdu hrdě prohlásit : „náš starosta má jeden z největších podpisů co znám, ne-li největší „ .
No jo, to ale ještě není zcela vysvětlen ten nadpis .
On totiž starosta podle dochované dokumentace vždy takový veliký (rozumějme podpis ) před svým jmenováním za starostu neměl.
Takže tedˇ ho má opravdu velkej , ale sám si ho zvětšil, až se stal starostou .
Vůbec mi to nevadí a mám radost, že náš starosta ho má jeden z největších.
 
 

internetsmich.jpg